WhatsApp
Yükleniyor...

Gizlilik Politikası

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası web sitemizin tüm alt bölümlerinde geçerlidir.
Premium Bayisi Hesap Hizmetleri şirketi olarak web sitemiz üzerinden siparişiniz esnasında girmiş olduğunuz kişisel bilgileriniz sizin onayınız dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığımız sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum veya kuruluş ile paylaşılmayacaktır.  Şirketimiz; tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri kapsamında bu bilgileri yalnızca resmi olarak talep edildiği takdirde gerekli yetkiler çerçevesinde paylaşacaktır.
Yukarıdaki maddeye ek olarak, kişisel bilgileriniz ilginizi çekebilecek ürünlerin tanıtımı, firmamızla ilgili duyuru, yenilik veya haberlerin e-posta veya cep telefonunuza yollanması suretiyle sadece tarafımızdan olmak üzere pazarlama amaçlı kullanılabilecektir.
Bu sayfada yer alan gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası Premium Bayisi Hesap Hizmetleri şirketi tarafından güncellenebilmektedir, bu nedenle "Gizlilik Taahhüdü ve Güvenlik Politikası" sayfamızdaki bilgilerin ziyaretçi / üyelerimiz tarafından periyodik olarak kontrol edilmesi gerekmektedir.
Web sitemizde yer alan tüm marka, logo, görsel ve yazısal içeriklerin telif hakları aksi belirtilmedikçe sahiplerine aittir.  Web sitemiz üzerinde yayınlanan hiçbir yazı, görsel içerik veya veri üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz.
Yukarıdaki gizlilik taahhüdü ve güvenlik politikası, web site üyemiz veya ziyaretçimiz olarak haklarınızı koruma altına almaktadır.